The Handmade Market … Because "mall" is a four-letter word.

The Handmade Market … Because "mall" is a four-letter word.

A showcase of independent designers, artists, and crafters in Raleigh, NC.

araba 3d recep ivedik oyunları oyna

3d oyunlar Bilgisayar ve internet artık öyle bir hal aldı ki günümüzde oyun oynarken neredeyse huzursuz ve tedirgin olmadan yapamaz oluyoruz. Özellikle Facebook gibi sosyal medya siteleri üzerinden de oynanabilen en güzel oyunlar insanların kişisel bilgilerine ulaşabilme imkanına sahip olmaları sebebiyle pek çok kişinin tepkisini çekmektedir. İnsanlar böyle büyük sitelerde dahi kişisel bilgilerini ve güvenliklerini koruyamamaları nedeniyle artık eskisinden daha tedirgin ve düşünceli. Tüm bu sorunların önüne geçebilecek harika bir teknoloji olan flaş oyunlar artık sadece oyun üzerine kurulu siteler araba oyunları tarafından güvenle oynatılabiliyor. Bu sayede sosyal medya ve benzeri kişisel bilgilerinizi barındıran sitelerde oyun oynamak zorunda kalmıyorsunuz.
Oyun oynarken kendiniz dahi tedirgin olabiliyor ve güvenemiyorsanız, çocuklarınızı nasıl bilgisayar ve internet ortamına bırakabileceğinizi düşündünüz mü hiç? Özellikle son zamanlarda çocukların en sevdiği flaş oyunlardan olan friv oyunlar onları internet ortamına çekebilmekte. Hal böyle olunca ebeveynler çocukları için pek çok güvenlik önlemini almak zorunda kalmakta. Oysaki oyunlarr.com adresi sayesinde çocuklarınız ve siz hiçbir kişisel bilgilerinizi feda etmeden ve güvenliklerinizi tehlikeye atmadan oyunlarla doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Bu harika oyun sitesi sosyal medya siteleri gibi kişisel bilgilerinizi istemeyeceği gibi çocuklarınızı yanlış yönlendirecek içerikler de barındırmaz. Kısa sürede güveninizi kazanacak bu harika oyun sitesini kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Hem çocuklarınızın hem de sizin güvenliği birinci öncelikleri.

http://www.enkomikoyun.net/recep-ivedik-oyunlari

Share this:

thanks for coming!

youmisseditWhew, what a day! Great big thanks go out to all of you who came to The Handmade Market, shopped from the great artists, crafters, and designers, and supported the Triangle Land Conservancy. We sure do love all of our vendors and volunteers who worked so hard to make the Market its very best. We had a fantastic time and hope you did, too!

If you have a story to share about your experience at The Handmade Market — a special find or a new favorite — we’d love to hear from you. If you took photos at the show, we’d love it if you’d add them to The Handmade Market group on Flickr.

For updates on The Handmade Market in November, sign up for our newsletter and follow us facebook & twitter.

Love + craftiness,
The Handmaidens

Share this:

the handmade market is today!

It’s here! Join us in downtown Raleigh for The Handmade Market at Marbles Kids Museum. Doors open at 11am, and we’ll have 50 artists, crafters, and designers showing off their wonderful handcrafted wares until 5pm. Be one of the first 500 guests and you’ll receive a free tote bag courtesy of our friends at Ornamentea and Yelp.

Admission to The Handmade Market is free! In lieu of an entry fee, please consider making a donation to the Triangle Land Conservancy. Your donation will get you a raffle ticket good for a chance to win a gift basket full of good things from our generous Charity Sponsors.

So grab a friend & some coffee and come on down!

Share this: